середа, 20 червня 2018 р.

Реалізація програми «Нової Української Школи»

(м. Запоріжжя 11-13.06.2018 р.)

Запорізька сесія програми підготовки регіональних тренерів навчального курсу «Мистецтво» в початковій школі проходила на базі Запорізького класичного ліцею не випадково, оскільки в освітньому середовищі цього навчального закладу художньо-естетична освіта ґрунтує якісні характеристики результатів навчання.
Група 3 розпочала роботу

Учасники третьої групи, згідно плану тренінгу, опановували новітню педагогічну концепцію в практичний спосіб – моделюючи певні педагогічні завдання та способи їх реалізації.

Засвоєння новітніх концепцій через практичне застосування

Кожен вчитель мистецтва отримав можливість опанувати способи інтеграції змісту навчальної програми «Мистецтво» в початковій школі та засобів реалізації компетентісного підходу в навчальній роботі, відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти.

Колежанки - вчителі мистецтва початкової школи – обмін досвідом

Тренінгова програма вчителів мистецтва – це ще й додаткова можливість фахового спілкування. Кожному є чим ділитись, про що розказати, ще й показати своє мистецтво.

Тренінгова вправа "Я це роблю так"

Серед учасників тренінгової програми педагоги різних фахів: вчителі музичного, образотворчого мистецтва, початкової школи. Завдання в мистецькій галузі у нас спільне – виконувати будемо разом.

Результат вивчення мистецьких технологій

Програмою підготовки регіональних тренерів навчального курсу «Мистецтво» в початковій школі в Запорізькій сесії (на базі Запорізького класичного ліцею) відбувалось навчання двох груп - № 3 та № 4. Третя група складалась переважно з представників освітянської спільноти обласного центру.

Заспіваймо разом

Значний діапазон проблемних питань впровадження концепції Нової Української школи в освітнє середовище потребує диференціації засобів та методів опанування сучасними педагогічними технологіями. Кожен з учасників тренінгу мав можливість опанувати методи та засоби фахової діяльності в нових соціокультурних умовах.

Намалюєм сонечко

Навчаємось спілкуватися засобами мистецтва


 
Відеофрагменти тренінгової програми

Немає коментарів:

Дописати коментар