пʼятниця, 18 травня 2018 р.

  16.05.2018 р. в рамках роботи тематичного напряму конференції  «Професійний розвиток педагогічних працівників в умовах неперервної освіти: андрагогічний підхід» старшим викладачем кафедри теорії та методики виховання Лукачевичем Андрієм Федоровичем було проведено друге засідання обласної творчої групи вчителів трудового навчання за тематикою: «Методичні аспекти використання технологій STEM-освіти у практичній діяльності  вчителів трудового навчання та курсу «Технології».
  Мета засідання: аналіз переваг та недоліків STEM-освітньої технології під час проектно-конструкторської   та технологічної  діяльності учителя та учнів.
    Було розглянуто питання щодо:
• ролі STEM- технології у вивченні технології конструкційних матеріалів; 
• STEM-технології у вирішенні завдань творчого проектування (методики генерування ідей та пропозицій-тренінгове заняття);  
• Позитивні сторони  та недоліки STEM-освітньої технології під час проектно-конструкторської   та технологічної  діяльності учителя та учнів (ділова дискусія).  
   В ході засідання учасники активно вступали в діалоги, ставили запитання та формулювали власні шляхи вирішення проблем, самостійно узагальнювали матеріал та робили висновки, демонстрували власні методичні знахідки. Було проведено анкетування щодо удосконалення технологій проектування виробів, нових напрямків технологічної діяльності та впровадження STEM-освітньої технології у практику роботи вчителів трудового навчання. 
Немає коментарів:

Дописати коментар